کد خبر : 198164
تاریخ انتشار : شنبه 7 خرداد 1401 - 15:57

دانلود زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 دو عشق در یک نسیم  یک فیلم درام کمدی رمانتیک هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی ویگنش شیوان و تولید شده توسط بنر Shivan و Nayanthara Rowdy Pictures با استودیوی Seven Screen است و توسط Udhayanidhis توزیع شده است. بنر فیلم های غول

دانلود زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 دو عشق در یک نسیم  یک فیلم درام کمدی رمانتیک هندی به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی ویگنش شیوان و تولید شده توسط بنر Shivan و Nayanthara Rowdy Pictures با استودیوی Seven Screen است و توسط Udhayanidhis توزیع شده است. بنر فیلم های غول سرخ. در این فیلم ویجی ستوپاتی، نایانتارا و سامانتا در نقش های اصلی با آنیرود راویچاندر که موسیقی متن و موسیقی متن فیلم را به عهده دارند و ویجی کارتیک کانان و آ. سرکار پراساد به ترتیب فیلمبردار و تدوینگر هستند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 داستان با پرابهو، مجری یک برنامه تلویزیونی به نام Real Or Reel شروع می شود. در آنجا با دو زن مصاحبه می کند: کنمانی گانگولی و ختیجه بیگم. هر دو بسیار عاشق رمبو هستند، که آنها را نیز دوست دارد.

در فلاش بک، مشخص می شود که رمبو اهل روستایی است که معتقد بود خانواده اش نفرین شده اند. هر کس در خانواده اش ازدواج کند می میرد. پدر رمبو تصمیم می گیرد افسانه را بشکند و با یک معلم محلی به نام مینا کیف ازدواج می کند، در حالی که برادران و خواهرش ازدواج نکرده بودند. پدر رمبو پس از تولد پسرش که او را رانجانکودی آنباراسو موروگزا بوپاتی اوهوندیران (رامبو) نامیده است، بسیار خوشحال است. متأسفانه هنگام اعلام تولد پسرش به طور تصادفی از برجی سر خورده و جان خود را از دست می دهد. همسرش مینا مدتی بعد سکته می کند و فلج می شود. عموها و عمه رمبو و کل روستا بر این باورند که تولد رمبو بدشانسی آورده است که پدرش برای مبارزه بسیار تلاش کرد. رمبو با این باور بزرگ می‌شود که هر جا می‌رود بدشانسی می‌آورد. وقتی مادرش در حضور او دچار تشنج می‌شود، برای همیشه از روستا فرار می‌کند و معتقد است که نزدیکی به مادرش او را بیمار می‌کند. او به شهر می رود و دور از خانواده اش زندگی می کند، اما همچنان با آنها ارتباط دارد.

سال‌ها بعد، رمبو برای امرار معاش دو شغل را آغاز می‌کند. او در طول روز به عنوان راننده تاکسی کار می کند. او شب ها در یک میخانه به عنوان جسارت کار می کند. او هر روز عصر با ختیجه در بار ملاقات می کند و این دو دوستی برقرار می کنند. رمبو متوجه دوست پسر خشن ختیجه می شود: محمد موبی، که یک شب به او سیلی می زند، بنابراین او مداخله می کند و با موبی می جنگد. ختیجه از موبی جدا می شود و هر روز عصر با رمبو شروع به معاشرت می کند. از سوی دیگر، کانمانی به عنوان یک فروشنده کار می کند و خواهر کوچکترش میمینی و برادر دارای توانایی های متفاوت بهارگاو را بزرگ می کند. او سعی می کند شوهری پیدا کند که به او اجازه دهد حتی پس از ازدواج با خواهر و برادرش زندگی کند، اما بیهوده. رمبو در طول روز به عنوان راننده تاکسی کار می کند و این دو جذابیت متقابل پیدا می کنند. روزها می گذرد و دو زن عاشق رمبو می شوند و در همان روز از او خواستگاری می کنند. اگرچه رمبو از اینکه دو زن افسانه ای عاشق او شده اند شگفت زده می شود، اما به سرعت متوجه می شود که فقط عشق آنها بدشانسی او را برای همیشه تغییر داده است، بنابراین هر دو پیشنهاد آنها را می پذیرد.

او که نمی‌داند چگونه به زندگی عاشقانه دوگانه خود ادامه دهد، از پرابهو، مجری برنامه واقعیت‌نما کمک می‌گیرد، که رمبو را وادار می‌کند داستانی بسازد که اختلال حافظه دارد و باعث می‌شود رویدادهایی را که در طول روز و شب به تناوب اتفاق افتاده فراموش کند. وقتی رمبو فاش می‌کند که هر دو زن را به یاد می‌آورد و به یک اندازه عاشق هر دوی آنهاست، فاجعه است، این به آنها بستگی دارد که عشق خود را برای طرف مقابل قربانی کنند. کنمانی و ختیجه از این کار خودداری می کنند و بر تصمیم خود برای ازدواج با رمبو می ایستند. هر سه با هم نقل مکان می کنند، و اگرچه هر دو زن در ابتدا از یکدیگر متنفرند، پس از مرگ غیرمنتظره پدر ختیجه، با هم دوستی پیدا می کنند. پس از یک نقطه، آن دو متوجه می شوند که رمبو نمایش را به صحنه برده و او را از خانه بیرون می کنند. دوست رمبو از آنها می خواهد که برای آخرین بار برای دیدن مادر رمبو که به شدت بیمار است به روستا سفر کنند. رمبو تصمیم می گیرد به عقب برنگردد زیرا می ترسد حضور او وضعیت او را بدتر کند. او مجبور می شود برود و مادرش به طور معجزه آسایی بهبود می یابد، اکنون روستاییان معتقدند حضور رمبو باعث خوش شانسی می شود. آن‌ها از ختیجه و کنمانی التماس می‌کنند که با رمبو ازدواج کنند تا نفرین خانواده شکسته شود و همه عموها و عمه‌اش ازدواج کنند. آنها در نهایت موافقت می کنند و یک مراسم عروسی نه تنها برای رمبو، بلکه برای کل خانواده او برگزار می کنند.

 زیرنویس فیلم Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 پس از موفقیت Naanum Rowdy Dhaan (2015)، ویگنش شیوان فیلمنامه ای را برای یک فیلم عاشقانه مثلثی با بازی Sivakarthikeyan در نقش اصلی، با بازیگران زن Trisha و Nayanthara در نظر گرفته بود برای نقش اصلی زن. بعداً در سال ۲۰۱۶، ویگنش اعلام کرد که ویجی ستوپاتی نقش اصلی فیلمش را با عنوان Kaathuvaakula Rendu Kaadhal بازی خواهد کرد. گزارش شده است که آنیرود راویچاندر موسیقی را نوازندگی می کند که دومین همکاری ستوپاتی و آنیرود با ویگنش پس از Naanum Rowdy Dhaan بود. فیلمبرداری این فیلم که توسط A. M. Rathnam تهیه شده بود، قرار بود در آگوست ۲۰۱۶ ادامه پیدا کند، تا اینکه ویگنش تصمیم گرفت فیلم هندی زبان Special 26 (2013) را برای پروژه جدید خود، Thaanaa Serndha Koottam (2018) با بازی سوریا بازسازی کند.  و همچنین برای همکاری با Sivakarthikeyan برای فیلم دیگری تولید شده توسط Lyca Productions، که تحت عنوان آزمایشی #SK17 عرضه شد.

با کنار گذاشته شدن #SK17،  ویگنش تصمیم گرفت فیلمنامه را با همان بازیگران و خدمه بازبینی کند. به مناسبت روز ولنتاین (۱۴ فوریه ۲۰۲۰)، ویگنش این فیلم را به طور رسمی با همان عنوان Kaathuvaakula Rendu Kaadhal اعلام کرد، و گزارش داد که او فیلم را با نام خود Rowdy Pictures به همراه لالیت کومار از سون اسکرین استودیو تولید خواهد کرد. نایانتارا و سامانتا رسما به عنوان بازیگران زن معرفی شدند. این یک داستان مثلث عشقی تبلیغ شده بود.

این فیلم ابتدا با حضور نایانتارا و تریشا در نقش های اصلی اعلام شد. با این حال، به دلیل خروج تریشا از پروژه با استناد به درگیری‌های زمان‌بندی، سامانتا روث پرابهو بعداً در فوریه ۲۰۲۰ به عنوان بازیگر زن معرفی شد. این فیلم سومین همکاری ویجی ستوپاتی و نایانتارا پس از Naanum Rowdy Dhaan از Vignesh (2015) و Imaikkaa Nodigal (2018) بود که در آن ستوپاتی در نقشی کوتاه ظاهر شد و دومین همکاری او با سامانتا پس از Super Deluxe (2019) بود. انیرود راویچاندر پس از همکاری منظم با ویگنش از زمان Naanum Rowdy Dhaan به عنوان مدیر موسیقی معرفی شد. ویجی کارتیک کنان، که در ابتدا به عنوان فیلمبردار اعلام شد، پس از تکمیل دو برنامه فیلم، به دلیل درگیری های تاریخی، پروژه را ترک کرد و S. R. Kathir جایگزین او شد. این فیلم اولین حضور شوتا سابو سیریل (دختر کارگردان هنری کهنه کار سابو سیریل) بود که به عنوان طراح تولید به تیم فیلم پیوست.

ویگنش شیوان از طریق اینستاگرام خود در ۲۱ مارس ۲۰۲۱ (روز جهانی سندروم داون) اعلام کرد که بهارگاو ۱۵ ساله که تحت تأثیر سندرم داون قرار دارد، به عنوان یکی از نقش های محوری به تیم ملحق خواهد شد. در حالی که سازندگان در مورد بازیگران تکرارشونده انتقاد داشتند، در اکتبر ۲۰۲۱، اعلام شد که رقص رقص کالا مستر اولین بازیگری خود را با این فیلم خواهد داشت و بخشی از بازیگران مکمل فیلم است. در نوامبر ۲۰۲۱، بازیگر کهنه کار پرابهو اعلام کرد که نقش مهمی در این فیلم بازی خواهد کرد، و کریکت باز هندی اس. سریزانت، ردین کینگزلی و لولو سبها ماران حضور خود را در این پروژه تایید کردند.  در اولین نگاهی که در ۱۵ نوامبر منتشر شد، ویگنش نام شخصیت های اصلی را به ترتیب به عنوان رمبو، کانمانی و ختیجه نشان داد.

 زیرنویس Kaathu Vaakula Rendu Kaadhal 2022 - بلو سابتایتل

قرار بود عکاسی اصلی در آوریل ۲۰۲۰ انجام شود اما به دلیل قرنطینه COVID-19 در هند به تعویق افتاد. در ماه مه ۲۰۲۰، خانه تولید اعلام کرد که فیلمبرداری در اوت همان اوت آغاز خواهد شد. با این حال، در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۰، تیم رسما فیلم را در طبقات در چنای آغاز کرد، با عکاسی اصلی از ۱۴ دسامبر و پس از ورود ویجی ستوپاتی به حیدرآباد. پس از تکمیل برنامه اول فیلم در عرض یک ماه، سامانتا روث پرابهو رسماً به عنوان بخشی از برنامه دوم فیلم از ژانویه ۲۰۲۱ در چنای به مجموعه فیلم پیوست. در ۱۰ فوریه ۲۰۲۱، ویگنش اعلام کرد که فیلمبرداری برنامه دوم به پایان رسیده است.

برنامه سوم در مارس ۲۰۲۱ در چنای آغاز شد، قبل از اینکه فیلمبرداری به دلیل موج دوم COVID-19 به تعویق افتاد. تیراندازی در پوندیچری در اوت ۲۰۲۱ از سر گرفته شد. در ۲۳ اوت ۲۰۲۱، ویدئویی از محل تیراندازی در اینترنت منتشر شد. بازیگران اصلی ترانه “Valai Osai” از Sathyaa (1988) را بازسازی کردند، جایی که بازیگران نیز لباس هایی شبیه به آن آهنگ می پوشیدند. با تکمیل بیش از ۹۰ درصد از فیلمبرداری فیلم، سازندگان فعالیت های پس از تولید فیلم را آغاز کردند و کار دوبله از اوایل دسامبر ۲۰۲۱ آغاز شد. در ۷ دسامبر، ویگنش برنامه نهایی فیلم را در میسور آغاز کرد.

ایندیاگلیتز به این فیلم امتیاز ۳ از ۵ ستاره داد و اظهار داشت که “Kaathuvaakula Rendu Kaadhal” علیرغم کاستی هایی که دارد، مطمئناً مخاطبانی را که برای آنها هدف قرار گرفته سرگرم خواهد کرد. اگر می خواهید از یک رام سبک دل لذت ببرید، بسیار خوشحال خواهید شد. -com، همه منطق و درستی را فراموش کرده است.»

ساونداریا آتیموتو از The Quint امتیاز ۲.۵ از ۵ را داد و اظهار داشت که “سازندگان به خوبی به آن اشاره کرده اند، زیرا درست مانند اینکه ویجی ستوپاتی در نقش رمبو در فیلم هوشمندانه سعی می کند خیانت همزمان به دو زن را توجیه کند، کارگردان ویگنش شیوان نیز به آن اشاره کرده اند. با کمدی عجیب و غریب خود، برخی از دیالوگ های احساسی زیبا و اشعار دلخراش نیز مخاطب را گول می زند – باعث می شود آنها باور کنند که این یک داستان عاشقانه بی نظیر است در حالی که تنها کاری که او انجام داد این بود که ژانر رام کام را با چرخاندن داستان از نو تصور کند. خط داستانی معمول – “دو دختر بر سر یک پسر با هم دعوا می کنند.” اما چیزی که تا حدودی احساس خوبی دارد این است که قهرمان با وجود اشتباهاتش آنطور که پیش بینی می شود در پایان به طور کامل پاداش نمی گیرد.”

اشوین رام از Moviecrow امتیاز ۲.۵ از ۵ را به فیلم داد و اظهار داشت که “فیلم یک پیش فرض قانع کننده پیدا می کند، نایانتارا و سامانتا را با ارائه صحنه های ترکیبی فراوان به آنها واقعاً در کنار هم قرار می دهد، اما استفاده از آن خوشایند نیست. سهم لذت بخشی دارد. لحظات، اما در عین حال با ملودرام ناخواسته در حالت تکرار تا حد زیادی کشیده می‌شود، که مصرف آن سخت است.»

Bhavana Sharma از Pinkvilla به این فیلم ۲.۵ از ۵ امتیاز داد و اظهار داشت: “واقعیت این است که زنان در چنین روابطی از نظر عاطفی بسیاری را پشت سر می گذارند و همیشه بین آنها رقابت است. این موضوع باید کمی بهتر رسیدگی می شد. وگرنه همه چیز را در نظر می گرفتیم. خوب است. موسیقی آنیرود روح فیلم است. با ویجی ستوپاتی در بهترین حالتش و زنانی که قلب هایشان را به دست آورده اند، این فیلم ارزش تماشای این آخر هفته را دارد.”

Manoj Kumar R از Indian Express به این فیلم امتیاز ۲ از ۵ داد و اظهار داشت: “ماهیت نهفته کمدی بزرگسالان در این فیلم یک تغییر بزرگ است. این فیلم قصد دارد با جنسی کردن ماهرانه به فانتزی های وحشیانه یک مرد عاشق بازی کند. خانم های پیشرو. اما، این نه یک طنز تمیز است و نه یک کمدی صریح برای بزرگسالان. این یک بهم ریختگی است. دلیل اصلی آن بلاتکلیفی ویگنش است. او می خواهد فیلم را ایمن نگه دارد تا مردم آن را با خانواده تماشا کنند. و در عین حال، آن را بپاشید فقط کافی است دیالوگ‌ها و صحنه‌های دو معنایی داشته باشند تا مردم به آن اشاره کنند. همچنین می‌خواهد ترکیبی از Thamizh Padam کارگردان C. S. Amudhan، یک فیلم جعلی و موفق Vignesh در سال ۲۰۱۵ Naanum Rowdy Dhaan باشد. شما نمی‌توانید آن را به هر دو صورت داشته باشید.” Behindwoods به فیلم ۲.۷۵ از ۵ داد و اظهار داشت که “Kaathuvaakula Rendu Kaadhal به موضوع اصلی خود صادق است، با موسیقی و اجراهای خوب.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ یا رپرتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح