کد خبر : 197225
تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 اردیبهشت 1401 - 11:30

دانلود زیرنویس انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020

دانلود زیرنویس انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020

دانلود زیرنویس انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020 در این قسمت لباس خانم فریزل نقشه آب و هوا را نشان می دهد. آویز او یک قطب نما است که با بالون سوم اتوبوس مدرسه جادویی فیونا مطابقت دارد. برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید https://blue-subtitle.com/the-magic-school-bus-rides-again-the-frizz-connection-2020/ زیرنویس انیمیشن The Magic

دانلود زیرنویس انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020 در این قسمت لباس خانم فریزل نقشه آب و هوا را نشان می دهد. آویز او یک قطب نما است که با بالون سوم اتوبوس مدرسه جادویی فیونا مطابقت دارد.

برای دانلود به لینک زیر مراجعه کنید

https://blue-subtitle.com/the-magic-school-bus-rides-again-the-frizz-connection-2020/

زیرنویس انیمیشن The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020 رعد و برقی بر فراز یک صحرا می پیچد، و اتوبوس مدرسه جادویی، به عنوان یک بالن هوای گرم، در امتداد آسمان های پر از رعد و برق پرواز می کند. بچه ها همه با وحشت فریاد می زنند که رالفی می گوید: “اوه، انسانیت!” خانم فریزل به همه می‌گوید که منتظر بمانند، زیرا بچه‌ها یکی از چیزهای مورد علاقه او در مورد سوار شدن با بالون هوای گرم را تجربه می‌کنند – تلاطم، و دومین چیز مورد علاقه‌اش – قیچی باد. آرنولد از شنیدن سومین مورد مورد علاقه اش ناراحت می شود و می خواهد بداند چگونه از طوفان خارج شود. خانم فریزل به بچه ها می گوید که اتوبوس بالون قابلیت فرمان ندارد و فقط می تواند بالا و پایین برود. آرنولد فریاد می زند: “می دانستم باید امروز در خانه می ماندم!” و جیوتی با آن مخالفت می کند و به او می گوید که به خاطر او بود که همه به این دردسر افتادند.

تولد آرنولد است و تیم کارتی را که خودش درست کرده بود به او می‌دهد که نشان می‌دهد او با چهره‌ای ترسیده از اتوبوس در گودال بادکنک افتاده است. آرنولد از تیم برای تسخیر ذات خود تشکر می کند، همانطور که خانم فریزل ظاهر می شود و به آرنولد می گوید که از آنجایی که تولدش است، می تواند سفر میدانی را انتخاب کند، که باعث می شود کیشا به طعنه بگوید: “حدس می زنم امروز در خانه می مانیم!” آرنولد می‌گوید که می‌خواهد به فستیوال بین‌المللی بالون آلبوکرکی برود، و خانم فریزل به همه دستور می‌دهد تا به اتوبوس بروند، اتوبوسی که تبدیل به یک سبد غول‌پیکر می‌شود که به یک بالون هوای داغ تخلیه شده است.

پس از مشاهده بادکنک خالی شده، رالفی گیج می پرسد که آیا بالون هوای داغ قرار است “بالون” باشد یا خیر، و می پرسد هلیوم کجاست؟ خانم فریزل به بچه ها می گوید که بادکنک های هوای گرم نیازی به هلیوم ندارند و به رالفی می گوید که راه باد کردن آن در عبارت “هوای گرم” است. کیشا، به همان اندازه که اسنوب است، می گوید: “مشکلی نیست، رالفی پر از هوای داغ است!” همانطور که رالفی سرش را می خاراند. ابتدا خانم فریزل با استفاده از پنکه غول پیکر در قسمت سبد بالون مدرسه هوای گرم هوا را به داخل بالون می دمد و سپس هوا را گرم می کند تا بالون بتواند بالا بیاید. دوروتی ان بیان می‌کند که اگر چیزی را گرم کنید، مولکول‌های هوا به‌طور غیرقابل کنترلی به سرعت حرکت می‌کنند (که او از Three in One یاد گرفت). به زودی بالون و اتوبوس بلند می شوند و بچه ها سوار می شوند. آرنولد احساس آرامش می کند، زیرا می گوید که این بهترین سفر میدانی است.

Watch The Magic School Bus Rides Again The Frizz Connection | Netflix  Official Site

زیرنویس The Magic School Bus Rides Again: The Frizz Connection 2020 در روزگار کنونی، بچه ها نگران هستند که ایمن باشند. خانم فریزل می گوید: “تا زمانی که صاعقه به ما اصابت نکنیم حالمان خوب است!” به زودی بچه ها مورد اصابت صاعقه قرار می گیرند و اتوبوس هوای گرم ناپدید می شود.

در هاوایی، با ظاهر شدن اتوبوس مدرسه سحر و جادو، دو موج سوار روی آب آویزان هستند. با این حال، همه چیز متفاوت است: اتوبوس به یک بادکنک غول پیکر موز شکل با یک سبد کوچکتر تبدیل شده است، و خانم فریزل مانند یک دلقک با یک آفرو لباس پوشیده است. بدتر از آن: کیشا، کارلوس و رالفی تنها سه دانش آموز موز مدرسه جادو هستند! خانم فریزل آهنگی در مورد دریای بزرگ آبی می خواند و بچه ها هم در کنار آن هاله می کنند.

در پرو، قطب نما مدرسه جادویی ظاهر می شود که تیم، جیوتی و واندا را حمل می کند. آنها نگران گم شدن دیگران هستند و به زودی، خانم فریزل دیگری ظاهر می شود که اتفاقاً شجاع تر از همیشه است. او به بالون فیستا اهمیتی نمی‌دهد و فقط می‌خواهد در جریان‌های هوایی جدی موج سواری کند.

در نوا اسکوشیا، کانادا، مدرسه جادویی اپل ظاهر می شود. آرنولد، دی‌آی و لیز سه نفر باقی‌مانده هستند. آرنولد ادعا می کند که او “کور کلاس” است زیرا نمی تواند دیگران را ببیند، اما دوروتی آن (او می تواند او را ببیند) می گوید که دانش آموزان دیگر آنجا نیستند و فقط او، او و لیز هستند. آرنولد سپس پاسخ می دهد که این خواب او را به یاد یک رویای تکراری می اندازد که اتفاقاً در هر سفر اتفاق می افتد. به زودی، خانم فریزل آنها با کت و شلوار و مدل موی کشی بدون مو ظاهر می شود. او به دو بچه می گوید که اتوبوس آنها به فانوس دریایی در پگیز کوو، نوا اسکوشیا، کانادا نزدیک می شود. دوروتی آن تعجب می کند که چرا آنها به جای آلبوکرکی در کانادا هستند، و خانم فریزل به بچه ها می گوید که رعد و برق باعث پاره شدن بالون مدرسه هوای گرم شده است و باعث می شود خانم فریزل کامل به سه قسمت تقسیم شود – دلیل آن کلون های فریزل.

خانم فریزل frizPhone خود را به آرنولد می دهد و او به سراغ برنامه GPS می رود که مکان دیگران را نشان می دهد. بچه ها یاد می گیرند که قسمت دیگری از اتوبوس در پرو (قطب نما مدرسه جادویی).

در قطب نما مدرسه جادویی، شخصی در حال تماس ویدیویی با واندا در frizPhone خود است. تیم تعجب می کند که آیا این یک تیم نجات است، اما در واقع آرنولد است که از مدرسه جادویی اپل تماس می گیرد. بچه های قطب نما کم کم نگران بودند که آرنولد برای همیشه از بین برود. آرنولد به واندا می گوید که او و دوروتی آن در نوا اسکوشیا، کانادا هستند. سپس دوروتی آن بخش دیگری از اتوبوس مدرسه جادویی را در هاوایی پیدا می کند، همانطور که او موز مدرسه جادویی را می نامد، جایی که کیشا پاسخ می دهد. کیشا می‌گوید که به کمک نیاز دارد، زیرا کارلوس، رالفی و خانم فریزل از رفتارهای عجیب دست برنمی‌دارند. واندا می‌گوید که این امکان پذیر نیست، زیرا به نظر او، خانم فریزل قرار است در پرو باشد، جایی که در واقعیت، او به سه قسمت تقسیم شده است، همانطور که دوروتی آن در تماس ویدیویی زنگ می‌زند و خانم فریزل خود را به همه نشان می‌دهد. خانم فریزل کیشا می گوید “شما فریزل می گیرید، او فریزل می گیرد، همه ما فریزل می گیریم!”

Is The Magic School Bus Rides Again The Frizz Connection (2020) on Netflix  Denmark?

در مکتب جادویی اپل، خانم فریزل آرنولد و دوروتی آن به مسافران درباره فریزل‌های دیگر می‌گوید: کارلوس، رالفی و کیشا طرفی حیرت‌انگیز، احمقانه و احمقانه به نام فریز دارند. تیم، واندا و جیوتی طرف جسورانه و ماجراجویانه ای به نام فیونا دارند. و در نهایت، آرنولد، دوروتی آن، و لیز طرف معلم قابل اعتمادی دارند که فقط از “خانم فریزل” استفاده می کند. او به این دو نفر دستور می دهد که بنشینند، زیرا ۷۷.۸۴٪ ایمن تر از ایستادن است.

بچه‌ها به زودی راهی پیدا می‌کنند تا هر سه خانم فریزل را به زودی به هم برگردانند، زیرا اگر قبل از اینکه خیلی دیر شود با هم ترکیب نشوند، برای همیشه محو خواهند شد. وقتی دست معلم قابل اعتماد محو می شود، کارلوس و فریز در قالب یک جناس وحشتناک می پرسند: “آیا کسی می تواند به او دست بدهد؟” سپس بازوی فریز محو می شود. در حالی که فیونا از روی طناب روی قطب‌نمای مدرسه جادویی تاب می‌خورد، بازوی او نیز محو می‌شود، زیرا از بازوی دیگرش برای گرفتن روی طناب استفاده می‌کند.

دست خانم فریزل دوباره رشد می کند، زیرا فریز از طریق تلفن به همه می گوید که فریزل فرگمنت ها به تنهایی نمی توانند زنده بمانند. آرنولد که از پس گرفتن معلمش ناامید است، نقشه ای می ریزد تا به آلبوکرکی برود و فریزل فرگمنت ها را دوباره متحد کند، اما آنها باید به سرعت این کار را انجام دهند.

در قطب نما مدرسه جادویی، جیوتی، تیم و واندا فیونا را تماشا می کنند که از طناب تاب می خورد و از سبد قطب نما آویزان می شود. جیوتی به او هشدار می دهد که مراقب باشد، اما فیونا گوش نمی دهد. به درختی کوبیده و چند برگ را بیرون می اندازد. دانش‌آموزان باید او را بالا بکشند، اما فیونا ادعا می‌کند که ایده بهتری دارد: طناب را با چاقو بریده و از شاخه درخت استفاده کند تا خود را به داخل رودخانه منجنیق کند و تیم، جیوتی و واندا را روی قطب‌نما تنها بگذارد.

فیونا از رودخانه استفاده می کند تا به بچه ها در مورد جریان ها درس بدهد. “من در رودخانه هستم، شما هم همینطور!” او می گوید. او توضیح می دهد که دانش آموزان در یک “رودخانه” هستند زیرا هوا جریان دارد، درست مانند رودخانه. اما پس از اینکه همه متوجه شدند او در آبشار است، جیوتی دکمه لیز را روی داشبورد قطب نما فشار می دهد که باعث می شود قطب نما زبانه ای طناب مانند بیرون بیاورد. زبان فیونا را در حالی که فریاد می زند “ذخیره خوشمزه!” و برای بار دوم محو می شود. تیم که از رفتن به آلبوکرکی ناامید است، به آنها پیشنهاد می کند که به شمال بروند.

در اتوبوس موز، بچه های موز به طوفان دیگری نزدیک می شوند. رالفی می ترسد که ممکن است مورد اصابت صاعقه قرار بگیرد و به بخش های رالفی تقسیم شود – رالفی، رالفی عالی، و رالفی فوق العاده.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

رپورتاژ یا رپرتاژ

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح